Hirdetés

A hírességek megosztották a “10 éves kihívásukat”, és mi teljesen le vagyunk nyűgözve

2019-01-22  —  Megosztotta:

Új kihívás terjed a neten, amelynek a neve: 10-Year Challenge, azaz 10 éves kihívás. Nagyon népszerű a netezők körében. Arról szól, hogy mindenki megosztja a 10 évvel korábbi képeit, összevetve a maiakkal.  A trendhez csatlakozott sok híresség is.

Hirdetés
Hirdetés

Némelyikük úgy tűnik, hogy egyáltalán nem öregszik, míg mások érdekes fordulatokat vettek, és az internet népe megőrült. Kiválasztottuk a 20 legjobbat, amelyek azt mutatják, hogy az idő mesterműveket hozhat létre.

1. Caitlyn Jenner változott a legtöbbet: férfiből nő lett

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Now THAT is a #10YearChallenge Be authentic to yourself 💜

Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) által megosztott bejegyzés,

2. Tyra Banks

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Ok, @janetjackson. I saw yours and got inspired. Me at 18years old on a Paris runway AND me…today. #howharddidaginghityouchallenge #10yearchallenge yearchallenge (NOT! Ha!)

Tyra Banks (@tyrabanks) által megosztott bejegyzés,

3. Reese Witherspoon

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Time sure does fly when you are having fun!! #10YearChallenge

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés
Hirdetés

4. Armin Van Buuren: maga mellé tett egy képet Gordan Ramsey-ról. Megtörte a szabályt!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#10yearchallenge

Armin van Buuren (@arminvanbuuren) által megosztott bejegyzés,

5. Justin Baldoni bizonyítja Cole Sprouse-val, hogy léteznek hasonmások.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Wow- what a difference ten years makes. #10yearchallenge #haterswillsayitsfake

Justin Baldoni (@justinbaldoni) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

6. Miley Cyrus posztolt egy képet Liam Hemsworth-al 2009-ből.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

10 year challenge

Miley Cyrus (@mileycyrus) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

7. Ryan Seacrest

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

When time and hair product are on your side (swipe right) #10YearChallenge

Ryan Seacrest (@ryanseacrest) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

8. Padma Lakshmi

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Me after a sip of coconut water 🥥💧1999/2019…. not quite the #10yearchallenge. More like the #20yearchallenge!

Padma Lakshmi (@padmalakshmi) által megosztott bejegyzés,

9. Brie Larson

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Am I doing this right? #TenYearChallenge

Brie (@brielarson) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

10. Jessica Simpson mindenkit lenyűgözött a lábával és a jelenlegi „terhes” képével egyaránt. Fogadjuk, hogy a baba már híres.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#tenyearchallenge (📸 @backgrid_usa)

Jessica Simpson (@jessicasimpson) által megosztott bejegyzés,

11. Sarah Hyland

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Started growing out my brows and stopped wearing a bra. Hoops stay though. Hoops are forever. #2008 – #2018 #tenyearchallenge

Sarah Hyland (@sarahhyland) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

12. Steve Aoki egy képet osztott meg Pat Moritával, a Karatekölyökből, és meggyőződésünk, hogy a reinkarnáció valóságos.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Wax on, wax off… #10yearchallenge

Steve Aoki (@steveaoki) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

13. Kiernan Shipka, a legcsodálatosabb boszorkány, aki valaha volt, január Jones-al posztolt képet.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

2009 / 2019 (okay maybe ‘18 but whatevs I love you @januaryjones)

Kiernan Shipka (@kiernanshipka) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

14. Madonna esetében a 10 év telt el egy másodperc alatt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Apparently there is more! 😂😂 The Perks of Being a Wallflower. 🌸 #thechallengeissurviving

Madonna (@madonna) által megosztott bejegyzés,

15. Ellen DeGeneres

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#10yearchallenge. I never realized how differently I hold my hand now.

Ellen (@theellenshow) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

16. Mandy Moore

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

These last 10 years have REALLY aged me. #10yearchallenge

Mandy Moore (@mandymooremm) által megosztott bejegyzés,

17. Chance The Rapper

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Still learning, still growing.

Chance The Rapper (@chancetherapper) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

18. Winnie Harlow

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

#10yearchallenge even tho it’s more of a before and after or #tb lol #JamaicanGyal 🇯🇲🥥 2001 vs 2019

♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) által megosztott bejegyzés,

19. Busy Phillips a lányával


20. Eva Longoria

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Well, here it goes y’all🕴🏼#10YearChallenge #BangBang 😂 #2008vs2018

Eva Longoria Baston (@evalongoria) által megosztott bejegyzés,

Bónusz: Tíz év alatt sok minden történhet! Még mindig nem hiszed? Ő itt a Zac Efron


loading...