20+ hollywoodi sztár, akik egyszerű szerény életet élnek

A hírességek bármit megengedhetnek maguknak: luxus kúriákat és hajókat, szobákat a világ legjobb szállodáiban és a legnagyobb tervezők ruháit hordhatják. Sokan közülük azonban továbbra is szerényebb életet élnek: süteményt sütnek, nincs bébiszitterjük, családi fotókat nézegetnek és kertészkednek.

Átnéztük a sztárok Instagram-oldalait és az újságírók által készített fotókat, és láttuk, hogy amikor nincsenek kamerák a környéken, a kedvenc sztárjaink is átlagos emberek, akiknek egyszerű hobbijuk van.

Sarah Jessica Parker bevásárol.

Halloweenkor pedig finomságokat ad a környékbeli gyerekeknek.

Sharon Stone segített egy barátjának azáltal, hogy kivett egy üvegdarabot a lábából.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Home doctor kit w magnifying glasses avoids hospital trip to remove glass from foot. #QUARANTEAM

Sharon Stone (@sharonstone) által megosztott bejegyzés,

Így kezdi a napját Julianne Moore

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

This is how I start my day. Throw a weird sweater over my pajamas, grab the vacuum cleaner, and get to work. Inside, outside – wherever I’m needed. #ivegotaproblem #selfisolation #miele

Julianne Moore (@juliannemoore) által megosztott bejegyzés,

Michelle Pfeiffer tudja, milyen nehéz sminkelni.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

EEK!!! Doing my makeup for an interview and picked up the wrong tissue 🙄

Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) által megosztott bejegyzés,

Heidi Klum, a gyerekeivel vásárol

Hirdetés

Demi Moore, családi fotókat nézegetett meg rokonaival

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Quarantine crew… working on a family photo project ❤️

Demi Moore (@demimoore) által megosztott bejegyzés,

Bella Hadid nem csak a kifutón tud járni, de autóját is megtankolja és ellenőrzi a gumikat.

Reese Witherspoon, bujkál a szekrényben családja elől, hogy csendben tudjon dolgozni

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Welcome to my new WFH situation! Quiet and (sort of) private. ✅ But my assistant smells like dog food…🥴

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

Mickey Rourke a kutyájával sétál

Ez Kate Hudson szokásos hétfője.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Monday… 🤷‍♀️

Kate Hudson (@katehudson) által megosztott bejegyzés,

Hirdetés

Milla Jovovich, megmutatja mennyit nőtt a retke

Helen Mirren, az utakon lévő szemetet szedi össze Olaszországban

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

cleaning up the trash on the road in Italy. My sister and I spent about an hour and cleaned up a whole long stretch. a simple thing but it makes a big difference. please don’t throw it 👩‍✈️

Helen Mirren (@helenmirren) által megosztott bejegyzés,

Jake Gyllenhaal taxit hív

Hirdetés

Amanda Seyfried, mint felelős állattulajdonos, takarít a háziállata után

A Hazug csajok társasága sztárja, Lucy Hale tudja, hogy egy bolhapiacon sok érdekes dolgot lehet találni.

Hirdetés

Julia Roberts kártyázik unokahúgával, Emma Robertsszel

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sunday, We love you. 🌼 J♥️E

Julia Roberts (@juliaroberts) által megosztott bejegyzés,

Jennifer Garner a piacok másik nagy rajongója.

Hilary Duff és a szórakoztató szülei napjai

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

H.E.L.P. guys look at my face lol

Hilary Duff (@hilaryduff) által megosztott bejegyzés,

Úgy tűnik, Emilia Clarke imád sütni.

És imádja az anyaszerepet

És, mint minden más nő, nem érzi a lábát, miután órákig magas sarkú cipőt viselt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

DAMN did that dance floor take a beating. IN LITERAL STILTS NO LESS. I cannot believe I still have feet. #🔥 #💪🏻 #emmys2019 #mammaofdragonsoverandout #✌️

@ emilia_clarke által megosztott bejegyzés,

Jessica Alba fontos pillanatot osztott meg rajongóival: idősebbik lánya magasabb, mint ő.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

The moment you realize your number 1 baby is taller than you 😩😩😩 photo credit 📸 @mkives K

Jessica Alba (@jessicaalba) által megosztott bejegyzés,

És itt pulykát készít hálaadásra.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Happy Thanksgiving! Wife and I are throwing it down today!!

Cash Warren (@cash_warren) által megosztott bejegyzés,

Csak Dwayne Johnson, aki teázni kezdett a lányával.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

🍵❤️ (daddy may have put a little nip of tequila in his tea, cos it’s always 5 o’clock somewhere) #icherishthesemoments #andgodblessmychair

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

Katie Holmes – rendszeresen utazik a New York-i metróban

Kate Beckinsale – mint minden nőnek, van egy kedvenc cipője

Jude Law, február 14

A leghidegebb időjárás sem akadályozza Keira Knightleyt abban, hogy gyorséttermi ételt egyen.

Leonardo DiCaprio, mint minden férfi, türelmesen fényképezi le nőjét néhány látnivaló előtt